A Szpari ponttal tért haza a Vác otthonából

Az NB II. Keleti csoportjának 25. fordulójában a Vácott lépett pályára a Nyíregyháza Spartacus Football Club, ahonnan szerencsére ismét győzelemmel térhetett haza a szabolcsi megyeszékhelyre.
NB II Keleti-csoport, 25. forduló

Dunakanyar-Vác – Nyíregyháza Spartacus FC 1-3 (1-3)

Szpari: Balogh – Úr, Nánási, Ambrusz, Dajka – Minczér – Csorba (60’ Módis), Vinicius (46’ Szilágyi K.), Reznek (89’ Farkas), Batizi-Pócsi – Germán  Szakmai igazgató: Brekk János

Gólszerzők:
14’ Palásthy Norbert 1-0, 21’ Minczér Tibor 1-1, 22’ Germán Tamás 1-2, 28’ Reznek Donát 1-3,

szpari

Nyerni tudott idegenben a  Szpari

Edzői nyilatkozatok a meccs után:

Híres Gábor: Ragyogó játékvezetés mellett 1-0-nál nem kaptunk meg egy jogos tizenegyest, ez megfordította a játék menetét, utána jött egy 10 perces rövidzárlat, és 3 gólt is kaptunk. A szünet után is mindent megtettünk, ám a szerencse nem állt mellénk.

Brekk János: A mai győzelmünket Gerliczki János emlékére ajánljuk. Megdöbbentett bennünket Jani bácsi pénteki halála. Ezúton is szeretném megköszönni neki mindazt amit a Szpariért, értünk és a megyei fociért tett. Gerliczki Jánost a saját halottunknak tekintjük.