A Dunakanyar-Vác csapatát fogadta a Szpari

A hétvégén 10. fordulójához érkezett a Ness Hungary NB II. Keleti csoportja. A Nyíregyháza Spartacus csapata hazai pályán győzött a Vác ellen.
Nyíregyháza Spartacus FC – Dunakanyar-Vác 2–0 (0–0)

Nyíregyháza, 500 néző Vezette: Varga L. (Demeter, Varga II G.)

Gólszerző: Salami (1–0) a 77., Salami (2–0) a 89. percben

Szpari


A Nyíregyháza Spartacus együttese 0-0-ás félidő után 2-0 arányban nyert a Dunakanyar-Vác csapata ellen.


Az edzők nyilatkozatai a mérkőzés után:


Gálhidi György: Gratulálok játékosaimnak a győzelemhez. Az első félidőben még érződött rajtuk a hét feszültsége, remegett a lábuk, ám szünet után a két gól mellett voltak még helyzeteink is.

Híres Gábor: Hiába játszottunk mezőnyfölényben, elhibáztuk a helyzeteinket, ráadásul az első félidőben egy jogosnak tűnő tizenegyest sem kaptunk meg. Szünet utána  lelkes és odaadó hazaiak két kontrával eredményesek voltak, így megérdemelten nyertek.



-kt-

További hírek:

 

Nyíregyháza Online