A REAC érkezik Nyíregyházára a Szparihoz
Szombaton a rákospalotai együttest fogadja a Szpari. Az őszi mérkőzés Rákospalotán 0-0-ra végződött. A bajnoki találkozó az eredetileg kiírt időpontnál fél órával hamarabb kezdődik a kosárlabda mérkőzés miatt.
Nyíregyháza Spartacus FC – REAC
Ness Hungary NB II. Keleti csoport, 20. forduló
Április 2. szombat 16:00
Nyíregyháza, Városi Stadion
Ness Hungary NB II. Keleti csoport, 20. forduló
Április 2. szombat 16:00
Nyíregyháza, Városi Stadion

Jegyárúsítás: 14:30-tól a főbejáratnál kettő, a Sóstói úton egy pénztár lesz nyitva
Várható összeállítás a Szparinál: Holczer – Horváth, Kovacevic/Cséke, Goia, Boukar – Demjén, Minczér, Abdelali – Andorka, Bajzát, Germán
Brekk János: - A legutóbbi orosházi bajnoki meccsünk nem sikerült túl jóra. Nagyon rossz talajú pályán, az első félidőben csak a védekezésre koncentráló ellenféllel találkoztunk. A

Jegyárak
Felnőtt jegy: 1000 Ft
Kedvezményes (diák, nyugdíjas): 500 Ft
A 70 év fölöttiek, a 14 év alatti gyermekek és a nők ingyen jöhetnek a mérkőzésre.
Forrás:www.nyiregyhazaspartacus.hu
-kt-
További hírek: