A Szpari felkészülése már javában zajlik
Brekk János a Szpari július 7-i felkészülés kezdete előtt tartott sajtótájékoztatón bejelentette, hogy a klub működtetését elvállalta, elkezdik a felkészülést.

„Sziky Gyulával tárgyaltam ma, aki kijelentette, hogy kiszáll a fociból, a tulajdonrészét átveszem” – nyilatkozta Brekk János.
Brekk János azt is elmondta, hogy a játékoskeret kialakítása attól is függ, hogy milyenek az anyagi lehetőségek. Most csak minimális ajánlatokat tud tenni a focistáknak, ami változhat, ha támogatók vagy befektetők érkeznek. Július 18-ig szeretné véglegesíteni a keretet.A tavalyi keretből Ambrusz Árpád, Cséke György, Gergely

Pénteken délelőtt futó edzést tartott Brekk János a keretnek. Szombaton a Volán pályán egymás elleni játék szerepelt a programban. Vasárnap pihenőnap. Brekk János elmondta, hogy a jövő héten minden délelőtt tíz órától erőnléti edzést tartanak, és legalább három alkalommal délutánonként labdás gyakorlást.
Forrás: nyiregyhazaspartacus.hu
-kt-
További hírek: