A Szpari nem tudott nyerni a Cegléd ellen hazai pályán
Szombaton rajtolt az NB II.-es bajnokság. A Nyíregyháza Spartacus FC a Restart-Ceglédi VSE csapatát fogadta. A mérkőzésre a nyíregyházi Városi Stadionban került sor 800 néző előtt.

Nyíregyháza Spartacus FC – Restart-Ceglédi VSE
Ness Hungary NB II. Keleti csoport, 1. forduló
Nyíregyháza, Városi Stadion
2011-08-20 szombat 17:30
Az érvényben lévő bérleti szerződés helyett újonnan megállapított

A Nyíregyháza Spartacus FC sajnos 0-3-as vereséggel kezdte a bajnokságot hazai pályán. A Szpari a mérkőzésen nem tudott kilakítani helyzeteket, míg a vendégek az első játékrészben három lehetőségükből kettőt értékesítettek. A hajrában a Cegléd büntetőből állította be a végeredményt.
-kt-
További hírek: