A Szpari Nyíregyházán tartotta az egy pontot

Ismét döntetlent játszott a Szpari, immár hatodszor zsinórban. A Ness Hungary NB II. Keleti csoportjának 7. fordulójában a Nyíregyháza Spartacus hazai pályán csapott össze Békéscsaba csapatával.
Ness Hungary NB II Kelet 2011-2012. 7. forduló
Nyíregyháza-Spartacus FC - Békéscsaba 1912 Frühwald Előre SE : 2-2

2011. 10. 01.- 15:00
Nézőszám: 700
Nyíregyháza, Városi Stadion

békéscsaba


Szpari


Az edzők így értékelték a meccset:

Gálhidi György: Gratulálok játékosaimnak, hiszen emberfeletti küzdelemben egy már elveszett mérkőzésbe jöttünk vissza. Örömteli, hogy mindkét mezőnygólunkat két 19 éves fiatal szerezte...

Pásztor József: Úgy érzem, megnyert mérkőzést hoztunk döntetlenre, a nyíregyháziak megérdemelten tartották végül itthon az egy pontot, mert nem adták fel.


-kt-

További hírek:

 

Nyíregyháza Online