A Szpari Orosházán játszik szombaton
Szeptember 24-én 16 órától Orosházán játszik a Szpari bajnoki meccset. A vendéglátókkal a tavalyi bajnokságban is találkozhattunk.

Orosháza az idei bajnokságban háromszor szerepelt otthon, a Mátrai stadionban nyertek az idénynyitón az Eger ellen 1-0-ra. Kikaptak a Mezőkövesdttől (0-1) és ikszeltek a Szegeddel: 1-1. Idegenben egyszer vesztettek (Békéscsabán 3-0-ra) Debrecenben ikszeltek. 1-1.

A Magyar Kupa országos főtábláján a harmadik fordulót rendezték szerdán. A Szpari a második körben kapcsolódott be a Magyar Kupába, akkor Tiszaújvárosban a hosszabbításban nyert a csapatunk 2-1-re. 2011.09.21-én a Mezőkövesd-Zsóry otthonába utazott csapatunk, ahol sajnos vereséget szenvedtek a fiúk. Reméljük, szombaton jobb formában lesznek!
-kt-
További hírek: