A Szpari szurkolók hamarosan mindent megtudnak

Az elmúlt időszakban a támogatási feltételek változása miatt a Nyíregyháza Spartacus FC működtetése bizonytalanná vált. A klub tulajdonosi köre hosszabb ideje többféle úton is kereste és keresi a megoldási lehetőséget a válságos helyzetre.

Pécs


Egyelőre két vágányon fut a Szpari szerelvénye. Vasárnap egy  tárgyalássorozat végén Matyi Dezső, a pécsi klub tulajdonosa úgy

szpari

fogalmazott, hogy körvonalazódni látszik a végleges megoldás, és akkor a nyíregyházi játékosok egy része a baranyai klubhoz kerül. Hétfőn az itt maradókról, a leendő csapatról tárgyalt Brekk János, a nyíregyházi klub egyik tulajdonosa - írta a szon.

A 24 játékos pár kivétellel valamennyien játszottak a Szpariban, de mindenki megyebeli! A focistáknak péntekig kell meghozniuk a végleges döntést. Amennyiben az egyéb körülmények is tisztázódnak, akkor a bő kerettel július 7-én el lehet kezdeni a felkészülést. Reméljük, a szurkolók hamarosan fellélegezhetnek!


-kt-


További hírek:

Nyíregyháza Online