A Szparinak hamarosan kezdődik a téli pihenő
A jövő héten Brekk János vezetőedző még három alkalommal tart gyakorlást a csapatának, aztán kezdődik a téli pihenő - adta hírül a Nyíregyháza Spartacus Football Club.

A labdarúgó NB II. Keleti-csoportjának listavezetője legutóbbi meccsét is nyertesen zárta, így nyugodtan várhatják a tavaszt.A csapat már el is búcsúztatta az őszi szezont egy disznótoros keretében. A böllérversenyek szokott helyszínén a Napkorona Udvarházban, a Támba-tanyán minden adott volt az ünnepléshez. A csapat kora reggeltől kora estig emlékezett az elmúlt szezon legszebb napjaira.

A téli pihenőt követő felkészülés kezdete január 17-én lesz, az időpontot még befolyásolhatja, hogy ha Nyíregyházán műfüves teremtornát rendeznek és arra hivatalos lesz a Szpari is.
Forrás: szon.hu, www.nyiregyhazaspartacus.hu
-kt-
További hírek: