Békéscsabán nem tudott nyerni a Szpari
A Nyíregyháza Spartacus sajnos vereséget szenvedett Békéscsabán, a hazaiak 2-1 arányban nyertek szombaton.
Békéscsaba 1912 Frühwald Előre SE - Nyíregyháza Spartacus FC 2-1 (2-1)
Ness Hungary NB II. Keleti csoport, 21. forduló
Április 9. szombat, 16:30
Békéscsaba, Kórház utcai stadion, 800 néző
Ness Hungary NB II. Keleti csoport, 21. forduló
Április 9. szombat, 16:30
Békéscsaba, Kórház utcai stadion, 800 néző

Békéscsaba: Szécsi - Oláh, Kállai, Makra, Juhász, Szélpál (Laurinyecz, 71.p.), Simon (Mészáros, 58.p.), Bogdán, Horváth T. (Csiszár, 87.p.), Pozsár, Csák
Nyíregyháza Spartacus FC: Holczer - Perényi 8abdelali, a szünetben), Kovacevic, Goia, Boukar - Pákolicz, Demjén, Horváth L., Germán (Bajzát, 51.p.) - Andorka (Pujante, 85.p.), Eyenga
Pásztor József: Nagyon izgalmas mérkőzés volt, úgy érzem a szerencse is kellett ahhoz, hogy a három pontot itthontartottuk.

A Békéscsaba jobb volt ezen a hétvégén
Brekk János: Még most sem hiszem el, hogy egy ilyen mérkőzést el lehet veszíteni, gratulálok a csabaiaknak.
A békéscsabai vereség miatt a Diósgyőr pontszámban utolérte a Szparit és a tabella élére került.
Forrás:nyiregyhazaspartacus.hu
-kt-
További hírek: