Békéscsabán nem tudott nyerni a Szpari

A Nyíregyháza Spartacus sajnos vereséget szenvedett Békéscsabán, a hazaiak 2-1 arányban nyertek szombaton.
Békéscsaba 1912 Frühwald Előre SE - Nyíregyháza Spartacus FC 2-1 (2-1)
Ness Hungary NB II. Keleti csoport, 21. forduló

Április 9. szombat, 16:30
Békéscsaba, Kórház utcai stadion, 800  néző

Szpari



Békéscsaba: Szécsi - Oláh, Kállai, Makra, Juhász, Szélpál (Laurinyecz, 71.p.), Simon (Mészáros, 58.p.), Bogdán, Horváth T. (Csiszár, 87.p.), Pozsár, Csák

Nyíregyháza Spartacus FC: Holczer - Perényi 8abdelali, a szünetben), Kovacevic, Goia, Boukar - Pákolicz, Demjén, Horváth L., Germán (Bajzát, 51.p.) - Andorka (Pujante, 85.p.), Eyenga


Pásztor József: Nagyon izgalmas mérkőzés volt, úgy érzem a szerencse is kellett ahhoz, hogy a három pontot itthontartottuk.

Békéscsaba

A Békéscsaba jobb volt ezen a hétvégén


Brekk János: Még most sem hiszem el, hogy egy ilyen mérkőzést el lehet veszíteni, gratulálok a csabaiaknak.

A békéscsabai vereség miatt a Diósgyőr pontszámban utolérte a Szparit és a tabella élére került.


Forrás:nyiregyhazaspartacus.hu


-kt-

További hírek:

 

Nyíregyháza Online