Döntetlent játszott a Szpari Mezőkövesden

Az NB-II. Keleti csoportjában a 17. forduló mérkőzésire került sor a hétvégén. A forduló rangadója Mezőkövesden volt vasárnap 14:30-tól, amikor is az első és a második csapat csatáját láthatták a nézők.
Mezőkövesd SE-Zsóry - Nyíregyháza Spartacus FC : 1-1

Ness Hungary NB II. Keleti csoport, 17. forduló

Március 13. vasárnap, 14:30

Mezőkövesd

Vezeti: Solymosi Péter, asszisztensek: Horváth Róbert, Tóth István

Nézőszám: 1500


Nyíregyháza



Edzői nyilatkozatok:

Szpari


Huszák Géza: A rangadóhoz méltó mérkőzés volt, mindkét csapat megszerezhette volna a győzelmet, mi 1-0-nál és 1-1-nél is kapufát rúgtunk, igaz a vendégek büntetőt hibáztak. Összességében igazságos az eredmény.

Brekk János:
Mindkét csapat nyerhetett volna, úgy érzem mi közelebb álltunk a három ponthoz, ám elhibáztuk a büntetőt. Igazságtalannak tartom az eredményt, de erről mi tehetünk.


-kt-


További hírek:

 

Nyíregyháza Online