Egy taksonyi lesérült – A Szpari továbbjutott

Kevésbé sikerült jól a Nyíregyháza Spartacus bajnoki előrelépése. Újabb esély kínálkozott azonban a Magyar Kupában, ahol a Taksony csapata látta vendégül a Szparit.

Taksony vendége volt a Nyíregyháza Spartacus csapata szeptember végén. A Pest megye I. osztályában játszó vendéglátó csapattal való összecsapás során a Szpari jó esélyt látott arra, hogy nem túl sikerese bajnoki menetelését korrigálja – írta a szon.hu.

A mérkőzés kezdetén Tóth Barna rúgott gólt, majd a rendes játékidőt követően 12 perces ráadás jött – ugyanis a 2.félidőben az egyik taksonyi játékos megsérült, kiderült: eltörött a karja.

A hosszabbírás során lőtt másodjára is gólt a Szpari, Starosta Dávid jól használta fel Tóth Barna passzát – írta meg a szon.hu.

A Taksony-Nyíregyháza Spartacus meccs így végül 0-2-es (0-1) eredménnyel zárult.

Fotó: szon.hu