Hazai pályán győzött a Szpari a Vác ellen
A Labdarúgó NB II Keleti csoportjának 13. fordulójában a Vác látogatott el a Spartacus otthonába. A hazai mérkőzésre szombaton 13:30-tól került sor, amely 2-0-ás Szpari győzelemmel zárult.
Nyíregyháza Spartacus – Vác 2-0 (1-0)

Időpont: November 6. szombat 13:30
Helyszín: Nyíregyháza Városi Stadion
Vezeti: Veizer Roland, asszisztensek: Berettyán Péter, Horváth Róbert
Nézőszám: 1000
Nyíregyháza Spartacus: Vojinovic – Perényi, Kovacevic, Goia, Hurt - Demjén, Abdelali, Minczér, Pákolicz (Bosnjak, 70.p.) - Andorka (Batizi-Pócsi, 81.p.), Fekete (Makai, 61.p.)
Vezetőedző: Brekk János.
Vác: Sztankó – Hegedűs, Juhász, Páles, Tányéros Á., Farkas (Fekete L., 81.p), Albert, Ivanovici, Rusvay (Rábold, 42.p.), Rob, Palásthy

Vezetőedző: Szabados György.
Gólszerző: Pákolicz (42.p.), Demjén (90.p.)
Sárga lap: Goia 23.p., Páles 27.p., Sztankó 31.p., Bosnjak 78.p., Rábold 81.p., Kovacevic 83.p., Demjén 90.p.
Zsinórban ötödik meccsét nyerte ezzel a Szpari, úgy hogy gólt sem kapott (15-0). Az első félidőben a Szpari végig irányította a játékot, a második félidővel a szakemberek kicsit elégedetlenek voltak, de a lényeg a győzelem. A Szpari így maradt a tabella élén, immár 30 ponttal, míg a Vác visszacsúszott az 5.helyre.

Szabados György nyilatkozata: - A sors minden kínját átéltük, Rusvay Gergely súlyosnak tűnő sérülése után gólt kaptunk, egy perccel a vége előtt százszázalékos helyzetben hibáztunk, az ellentámadásból pedig a hazaiak szereztek gólt.
Brekk János nyilatkozata: - Az első félidőben eldönthettük volna a mérkőzést, mivel azonban ezt nem tettük meg, a folytatás gyötrelmes volt. A lényeg azonban, hogy megszereztük a három pontot. Ha jövő héten a fővárosban is nyerni tudunk, az még további előrelépés lenne, természetesen az ősztől hazai pályán is győzelemmel akarunk majd búcsúzni.
Forrás: szon.hu, www.nyiregyhazaspartacus.hu, www.vacfc.hu
-kt-
További hírek: