Idegenben nem tudott nyerni a Szpari szombaton

A Nyíregyháza 3-1-re kikapott Vácon a labdarúgó NB II 28. fordulójának szombati játéknapján.

Dunakanyar-Vác Football Club



Dunakanyar-Vác – Nyíregyháza Spartacus 3-1 (0-1)
2011. 05. 28. - 18:00
Nézőszám: 200
Vác Városi Stadion
Vezette: Farkas Ádám (Takács, Mohos)


Szpari


Edzői nyilatkozatok:

Szabados György: Olyanok voltunk, mint az ókori rómaiak, nekünk is sikerült legyőzni Spartacust.

Kovács János: Emberelőnyét a szünet után jól használta ki a hazai csapat.



-kt-


További hírek:

Nyíregyháza Online