Így zajlott a Nyíregyháza Spartacus elmúlt hete

Már múlt héten elkezdődött a felkészülés a nyíregyházi Szparinál, a csapattal kapcsolatos bizonytalanságok ellenére is. Ezen a héten tovább edzettek a focisták.

Szpari


Hétfőn délelőtt erőnléti edzéssel kezdtek, kedden délelőtt 10-kor kezdődött az első edzés, ami a stadiont követően az erősben folytatódott, 17 órakor pedig az orosi pályán gyakoroltak a fiúk.

A szerdai napon is 10-kor kezdődött a munka, mégpedig a Volán pályán. A csütörtök a keddihez volt hasonló, tehát délelőtt a stadionban és az erdőben

szpari

edzettek a srácok, míg délután ismét az orosi pályára mentek. Péntekenaz orosi pálya, szombaton  a Volán pálya volt a helyszín

A hírek szerint egyébként Sziky Gyula, a Spartacust működtető gazdasági társaság főtulajdonosa megegyezett Faragó Attilával, a Híg Akvizíciós Zrt. vezérigazgatójával, az élvonalbeli Vasas tulajdonosával a csapat jövőjét illetően, s bár a szerződés elkészült, az aláírás még várat magára.


Forrás: nyiregyhazaspartacus.hu


-kt-


További hírek:

Nyíregyháza Online