Ismét győzött a Szpari, és vezeti a tabellát

Egymás után harmadik győzelmét szerezte meg a Szpari vasárnap az Újpest B csapata ellen. Most hétvégén, október 31-én pedig a Makó FC ellen mutathatja meg, mit tud!
Újpest FC B–Nyíregyháza 0-2 (0-2)

Ness Hungary NB II Keleti csoport, 11. forduló

Október 24. 14:00


Szusza Ferenc Stadion, 400 néző

Spartacus


Vezette: Szilasi Szabolcs (Gyürüsi Gábor, Mohos Milán)

Újpest FC B: Horváth T. – Kiss Z., Dvorschák, Litauszki, Tóvizi – Urbányi K., Tajthy – Magos (Bognár I., 68.p.), Barczi (Lázár B., 46.p.), Balogh B. – Kovács D. (Szabó B., 55.p.)

Vezetőedző: Szlezák Zoltán

Nyíregyháza Spartacus: Erdélyi – Perényi, Kovacevic, Goia, Hurt – Demjén, Minczér, Abdelali, Pákolicz (Bosnjak, 70.p.) – Andorka (Pujante, 60.p.), Bajzát (Vojinovics, 84.p.)

Vezetőedző: Brekk János

Gólszerző: Goia (4.), Andorka (43.p.)

Szpari


Kiállítva: Erdélyi (83.p.)

Sárga lap: Minczér (18.p.), Perényi (30.p.), Kovacevic (49.p.), Abdelali (70.p.)


A Nyíregyháza Spartacus FC vasárnap 0-2 nyert Újpesten. Tizenegy forduló után huszonnégy ponttal vezeti a tabellát. Az eddigi tíz bajnokin huszonkét gólt szereztünk és hetet kaptunk. A Szpari rúgta a legtöbb gólt, míg a legkevesebbet – ötöt - a Mezőkövesd kapta, de így is a Spartacusé a legnagyobb gólkülönbség: 15. Az utolsó négy meccsen veretlen a csapat, három meccsen (342 perce) nem kaptunk gólt.

Az edzők így látták:
Brekk János a kihagyott helyzetek miatt volt elégedetlen a mérkőzés után, és az eltiltások miatt volt bosszús. A hazaiak trénere Szlezák Zoltán az elkerülhető gólok miatt bosszankodott, a mezőnyben látottakkal elégedett volt.


Forrás: www.nyiregyhazaspartacus.hu


-kt-


További hírek:

Nyíregyháza Online