Megtört a jég: a Szpari legyőzte a Szeged együttesét

Szombaton 15 órától ismét hazai pályán szerepelt a Nyíregyháza Spartacus FC, ezúttal a Szeged 2011 együttesét fogadta. A 8. fordulóban sorra kerülő mérkőzésen ezúttal régen látott vendégeket üdvözölhettünk Nyíregyházán, hisz a korábbi szegedi klub – amellyel korábban nagy csatákat vívott a Szpari- évek óta kikerült az első- vagy másodosztályú bajnokságból.
Nyíregyháza Spartacus FC – Szeged 2011 ( 4-3 )
Ness Hungary NB II. Keleti csoport, 8. forduló

Nyíregyháza, Városi Stadion, 2011.10.08., szombat, 15:00
Vezeti: Farkas Ádám, asszisztensek: kelemen Attila, Bozó Zoltán

szeged


Szpari



Az edzők nyilatkozatai a mérkőzés után:


Gálhidi György: Egy jól felkészített Szeged ellen sikerült végül megszerezni a győzelmet, örülök, hogy azoknak, sikerült gólt szerezni, akik eddig ezzel adósak voltak. Gondolok itt Kovácsra és Salamira...

Kolozsvári János:
Őrült mérkőzés volt, az a csapat, amelyik idegenben 3 gólt lő, és mégsem szerez pontot csak magát okolhatja ezért.



-kt-

További hírek:

 

Nyíregyháza Online