Mezőkövesden folytatja a bajnokságot a Szpari
Vasárnap a Nyíregyháza-Spartacus Football Club a Mezőkövesd-Zsóry csapatával csap össze idegenben.

A NESS Hungary NB II. bajnokság 17.fordulójában a Szpari a Mezőkövesd-Zsóry focistáival küzd meg, akik a tavaszi idény nyitómeccsét a DVSC-DEAC ellen 1:0-ra megnyerték.
Szerdán délelőtt a füves pályán kezdte a

A meccsre a személyi igazolvány és a lakcímkártya együttes felmutatásával ingyen jöhetnek be a mezőkövesdi lakosok. Őket majd a lakótelep felőli bejáraton közelíthetik meg a stadiont. A nyíregyházi vendégszurkolókat a főbejáraton keresztül engedik be. A március 13-án 14:30-kor kezdődő, kiemelt fontosságú mérkőzésen a belépőjegyek a nem mezőkövesdieknek 800 forintba kerülnek majd.
Forrás: nyiregyhazaspartacus.hu, www.mse-zsory.hu
-kt-
További hírek: