Nem ment jól a héten a Szparinak
Az előzetes tervekkel szemben, a rossz időjárás miatt Bükkábrányban került sor a Mezőkövesd - Nyíregyháza Spartacus edzőmérkőzésre. A vendéglátó Mezőkövesd 1-0-ra nyert a hajrában szerzett góllal.

Mezőkövesd - Nyíregyháza Spartacus 1-0 (0-0)
Bükkábrány, vezeti: Farkas Ádám
Mezőkövesd: Szántai – Úr, Vámosi, Elek, Sivák, Zováth, Bagi, Lakatos B., Lipusz. Hamar Jeremiás
Nyíregyháza Spartacus: Vojinovic (Sánta, 30.p. helyette Hrabina, 60.p.)) – Farkas M., Cséke (Ambrusz, 70.p), Sipos, Morauszki (Gergely, 70.p.)– Minczér (Kövér, 70.p.), Matejkó (Makai,46.p) – Ráti (Gömze, 65.p.), Davidov (Reznek, 46.), Haburcsák (Orosz, 70.) – Banka (Tudja, 46.)

Ez után, szombaton Debrecenben játszott a Szpari a DVSC NB II.-es csapatával előkészületi mérkőzést. A vendéglátók 2-0-ra nyertek.
DVSC II: Erdélyi – Bényei, Albert, Ludánszki, Burics, Mokánszki, Vinicius, Sigér, Szécsi, Csorba, Salami (Mohamed)
Nyíregyháza Spartacus: Vojinovic (Vasas) – Miskolczi, Cséke (Ambrusz), Sipos (Orosz), Morauszki – Farkas M., Suci (Banka)– Ráti, Reznek, Gergely - Davidov (Kövér)
Forrás: nyiregyhazaspartacus.hu
-kt-
További hírek: