Szpari: Nem sikerült gólt lőni/kapni Vecsésen

Gólnélküli döntetlent játszott Vecsésen a Szpari augusztus 28-án vasárnap, a Vecsési FC Sporttelepén megrendezett mérkőzésen.
Vecsés FC – Nyíregyháza Spartacus FC : 0-0
2011. 08. 28. - 17:30
Vecsési FC Sporttelep
Vezeti: Berger József
Tudósító: Mán László.

szpari


 Vecsés


Nyilatkozatok:

Détári Lajos: Ebben a mérkőzésben sajnos nem tudtunk az emberelőnyünkkel élni, páran katasztrofális teljesítményt nyújtottak.

Gálhidi György: Úgy érzem javultunk az első mérkőzéshez képest. Zártabbak, szervezettebbek voltunk. Sokkal jobbak voltunk védekezésben és támadásban is.

-kt-

További hírek:

 

Nyíregyháza Online