Vasárnap mérkőzik meg a két örök rivális: a Szpari és a Diósgyőr
A Keleti Rangadó 2011 címen is ismert NBII-as meccs, a Nyíregyháza-Diósgyőr mérkőzésre kerül sor vasárnap Nyíregyházán a Sóstói úti stadionban.
Nyíregyháza Spartacus FC – Diósgyőr FC
Ness Hungary NB II. Keleti csoport, 22. forduló
Nyíregyháza, Városi Stadion
Április 17. vasárnap, 15:00
Vezeti: Bognár Tamás asszisztensek: Erős Gábor, Ring György

A 29. Nyíregyháza-Diósgyőr mérkőzést rendezik vasárnap. A két szomszédvár csatája már ötven éves múltra tekint vissza. A statisztikai mutatók szerint nem éppen kedvenc helye a diósgyőri labdarúgócsapatnak Nyíregyháza, ahol legutóbb közel tíz éve, 2001. októberében tudott diadalmaskodni.
Jegyárúsítás:
Április 15-én, pénteken
9-től 16 óráig elővétel a klubirodában. A sorban állás elkerülése érdekében arra bíztatjuk szurkolóinkat, hogy elővételben vegyék meg a jegyeket. Ebben az esetben Szpari sálat is vásárolhatnak kedvezményes, ezer forintos áron.

Április 17-én, vasárnap
10:00-tól a Sóstói úton egy pénztár lesz nyitva, a stadion gépjármű bejárójánál, a műfüves pálya sarkán.
13:00-tól öt pénztár lesz nyitva, kettő a Sóstói úton, egy a Stadion utcán, a stadion dél-nyugati sarkában, kettő az új lelátó felőli főbejáratnál.
Jegyárak
Felnőtt jegy: 1000 Ft
Kedvezményes (diák, nyugdíjas): 500 Ft
A 70 év fölöttiek, a 14 év alatti gyermekek és a nők ingyen jöhetnek a mérkőzésre.

De előtte, akár már ma is találkozhatnak kedvenc focistáikkal! Április 15-én 17 órától 21 óráig a Korányi úti Interspar áruházban, egy termék promócióban vesznek részt a Szpari labdarúgói, ennek keretében dedikálásra is lesz lehetőség.
A dedikáláson résztvevő labdarúgók:
17-18 óra között
Bajzát Péter, Demjén Gábor
18-19 óra között
Goia Cosmin, Minczér Tibor
19-20 óra között
Andorka Péter, Pákolicz Dávid
20-21 óraközött
Cséke György, Horváth Levente