„Harcos, küzdelmes mérkőzésre számítok”
Harcos, küzdelmes mérkőzésre számítok, nagyon elszánt lesz a csapatunk- mondta a szombati bajnokiról Brekk János a Szpari edzője.
DVTK Borsodi – Nyíregyháza Spartacus
Soproni Liga, 8. forduló, szeptember 15., 18.00
Vezeti: Szabó Zsolt, asszisztensek: Kispál Róbert, Tóth István
Vendégjegyek csak a klubirodánkban vásárolhatók, hétköznap 9.00 és 15.30 között, 1500 forintos áron. Ezúttal Brekk János edző nyilatkozott a szpari.hu-nak a szombati bajnoki meccsről.
- Milyen következtetéseket lehet levonni a vasárnap lejátszott kupameccs alapján a soron következő bajnoki meccsre vonatkozóan?
- Egyik csapat sem ugyanaz lesz, mint a Liga Kupán, ezt előre meg lehet jósolni. Nálunk 3-4 ember sérülés miatt hiányzott, reméljük, hogy most pályára léphetnek. A DVTK-nál a megszokott kezdődből Vitelki hiányzott. A vasárnap este tapasztaltak alapján nincs félnivalónk, és biztos, hogy nagyon elszántak lesznek a játékosaink. Tudjuk, hogy mit jelent a két szurkolótábornak ez a keleti rangadó. Harcos, küzdelmes mérkőzésre számítok, amire érdemes lesz kilátogatni. Nekünk is nagyon kellenek a pontok, hisz nem könnyű sorozatunk jön, mindenképpen „ponttal” akarjuk végezni a meccset. Erre jók az esélyeink. A védekezésünkkel a látottak alapján nem lesz gondunk, az ő támadásaik sem voltak fergetegesek. Az előre játékban, a támadásban van javítani valónk- mondta Brekk János.
- Mindkét szurkolótábor fokozott várakozással tekint a szombati meccsre. Biztosan sokan lesznek kíváncsiak a találkozóra. Már vasárnap is parázs hangulat volt a Borsodi Stadionban.
- Nem ijedünk meg ettől, az a jó, ha nagy szurkolósereg előtt játszhatunk, hisz ettől foci a foci. A vasárnap este azért is jó volt, mert ismerkedhettünk a hangulattal. Nagyon készülünk a szombati találkozóra. A pálya környékén a rend, a fegyelem a jelek szerint biztosítva lesz, most is nagyon vigyáztak ránk a biztonságiak. Küzdelmes, jó meccset várok a szombat estétől.
Soproni Liga, 8. forduló, szeptember 15., 18.00
Vezeti: Szabó Zsolt, asszisztensek: Kispál Róbert, Tóth István
Vendégjegyek csak a klubirodánkban vásárolhatók, hétköznap 9.00 és 15.30 között, 1500 forintos áron. Ezúttal Brekk János edző nyilatkozott a szpari.hu-nak a szombati bajnoki meccsről.
- Milyen következtetéseket lehet levonni a vasárnap lejátszott kupameccs alapján a soron következő bajnoki meccsre vonatkozóan?
- Egyik csapat sem ugyanaz lesz, mint a Liga Kupán, ezt előre meg lehet jósolni. Nálunk 3-4 ember sérülés miatt hiányzott, reméljük, hogy most pályára léphetnek. A DVTK-nál a megszokott kezdődből Vitelki hiányzott. A vasárnap este tapasztaltak alapján nincs félnivalónk, és biztos, hogy nagyon elszántak lesznek a játékosaink. Tudjuk, hogy mit jelent a két szurkolótábornak ez a keleti rangadó. Harcos, küzdelmes mérkőzésre számítok, amire érdemes lesz kilátogatni. Nekünk is nagyon kellenek a pontok, hisz nem könnyű sorozatunk jön, mindenképpen „ponttal” akarjuk végezni a meccset. Erre jók az esélyeink. A védekezésünkkel a látottak alapján nem lesz gondunk, az ő támadásaik sem voltak fergetegesek. Az előre játékban, a támadásban van javítani valónk- mondta Brekk János.
- Mindkét szurkolótábor fokozott várakozással tekint a szombati meccsre. Biztosan sokan lesznek kíváncsiak a találkozóra. Már vasárnap is parázs hangulat volt a Borsodi Stadionban.
- Nem ijedünk meg ettől, az a jó, ha nagy szurkolósereg előtt játszhatunk, hisz ettől foci a foci. A vasárnap este azért is jó volt, mert ismerkedhettünk a hangulattal. Nagyon készülünk a szombati találkozóra. A pálya környékén a rend, a fegyelem a jelek szerint biztosítva lesz, most is nagyon vigyáztak ránk a biztonságiak. Küzdelmes, jó meccset várok a szombat estétől.