„Legalább olyan jó évet…”

Szakvezetőinket kérdeztük: Hogyan szilveztereztek? Mit várnak a 2008-as évtől?
Hogyan szilveztereztek:
Brekk János: - Csendes, nyugalmas szilveszterünk volt családi körben. A János napi buli kicsit zajosabb volt. A szűkebb szponzori kör jött össze családostul együtt ünnepelni.Nagyon jó hangulatú volt az este, hisz az elmúlt évből volt mire emlékezni, volt minek örülni.

Révész Attila: - A két ünnep között megműtöttek, és a fájdalomcsillapítás következményeit még most is érzem. Napok óta fejfájás gyötör emiatt, ezért a szilvesztert végig ágyban kellett töltenem, a szűk család volt itthon. Remélem, hogy javul a helyzet, mert nagyon sok munka vár ránk.

Tajti József: - A feleségemmel kettesben köszöntöttük az új évet. A karácsony mozgalmasabb volt, itt volt mind a hat unokánk, öt fiú és egy lány, velük töltöttük az ünnepeket. Így sikerült kellően feltöltődni a következő időszakra.

Mit várnak a 2008-as évtől?
Tajti József: - Nem lesz könnyű tavaszunk. A csapatban lesznek változások, és ki kell alakítani február közepéig az új hadrendet. Ősszel a jó szerepléssel kivívtuk magunknak azt is, hogy figyeljenek ránk és komolyan vegyenek minket az ellenfeleink. A tapasztalatok alapján zárt védekezés ellen nehezen tudtunk gólt szerezni. A tavasszal hozzánk érkező, a tabellán mögöttünk álló együttesek nyilvánvalóan erre építik majd a taktikájukat és megszervezik a védelmüket. Idegenben nehezebb találkozók várnak ránk, mint ősszel. Így sokkal nehezebb idényre számítok, de bízom a csapat erejében.

Brekk János: - Azt mondanám, hogy legalább olyan jó évünk legyen, mint a tavalyi volt. Akkor már elégedett lennék. Azt tartom fontosnak, hogy a pillanatnyi eredményeken túl a jövőt is megalapozzuk. Erre fogunk sok gondot fordítani.

Révész Attila: - 2008-ban az a feladatunk, hogy megalapozzuk a Szpari hosszú távú élvonalbeli jövőjét. Tudvalévő, hogy az újonc csapatoknak gyakran a második idény a kritikus az új osztályban. Az első idényben a korábbi siker adta lendület adja azt a pluszt, ami a jó szerepléshezz szükséges.
Tavasszal már a további terveink megvalósítását fogjuk előkészíteni. Ki kell derülnie annak is, hogy a játékosok közül kik azok, akik minden tekintetben megfelelnek az élvonalbeli elvárásoknak. Több figyelmet kell fordítanunk a támadójátékra, ez rejt veszélyeket is magában, de vállalnunk kell az esetleges botlásokat is. Most nem az a legfontosabb kérdés, hogy egy vagy két hellyel előbbre végezzünk. Egy feltörekvő csapatot akarunk építeni, és ezt elkezdjük 2008-ban!