„Valóban jól eltaláltam”

Szilágyi Norbert ősszel 455 perc alatt két gólt szerzett, és ezzel a házi góllövőlista élére került.
Sziszi a Tatabánya ellen növelte góljai számát, és egyedüli három gólos a Szpariban.

- Harmadik gólod ebben a bajnokságban, vezeted a Szpari góllövőlistát, gratulálunk.
Milyen volt?
- Milyen érzés volt? Nagyon jó! Minden gól az.

- Milyen volt a gól, azt akarom kérdezni. Váratlanul került eléd, talán egy vendég is hozzáért, a Silvától elpattanó labdához.
- Igen, egy védőről pattant elém, és fordulásból lőttem kapura. Nagyon örülök a gólnak!

- Az biztos, hogy kapus bosszantó találat volt, nagyon bevágtad, nem sokat tehetett ellene Herbert, hiába ment a labda középre, ahol állt.
- Valóban jól eltaláltam.

- Granát Balázstól is megkérdeztük, hogy mi változott meg egy varázsütésre a negyvenkilencedik percben, hisz addig még nem volt jele az 5-0-s sikernek. Aztán meg estek egymás után a gólok.
- Az első félidőben nem volt könnyű dolgunk széllel szemben. Nagyon nagy szél volt, nem is emlékszem ilyen bajnokira. Ők nem tudták kihasználni a szél támogatását, de megpróbálták. Igaz, ők inkább távoli lövéseket küldtek kapura.
A fordulás után szél támogatása nekünk jelentett nagy előnyt, és Balázs találata után beindult a gólgyártás. Remélem akkor is játszunk hasonló meccseket, amikor a szurkolóink is láthatják. Szeretnék minél több gólt szerezni tavasszal, hogy megtarthassam a helyem a házi góllövőlistán.