(Gól)zápor Ófehértón -2010.07.07.
Ófehértó – Nyíregyháza Spartacus 0-17 (0-6)
Ófehértó
Nyíregyháza Spartacus: Ovsiyenko (Sánta, a szünetben, (Kiss, 70.p.)) – Lakatos, Kovacevic (Varga, a szünetben), Hurt, Bodnár – Miskolczi, Zabos (Minczér, a szünetben), Pákolicz, Bosnjak – Andorka (Szilágyi, a szünetben), Homma (Fekete, a szünetben)
Vezetőedző: Brekk János
Gólszerző: Pákolicz 4 (5.p., 39.p., 43.p., 55.p.), Szilágyi 4 (47.p., 48.p., 60.p., 76.p.), Fekete 3 (58.p., 75.p., 79.p.), Homma 2 (6.p., 7.p.), Bosnjak 40.p., Miskolczi 50.p., Pólik 52.p., Hurt 82.p.
A mérkőzés végig esőben zajlott hol nagyobb, hol kisebb intenzitással hullott a csapadék. Ennek ellenére a pálya végig használható állapotban volt. Az első öt percben több nagy Szpari ziccer is kimaradt a csúszós talajon, aztán elkezdődött a gólgyártás a meccsen, ami a végére, az időjárást idézve, gólzáporossá vált.
A találkozón két próbázó szerepelt a csapatunkban, a gávavencsellői Pólik Tamás, ő be is talált, míg a kapunkban Kiss József a hajrában kapott lehetőséget, neki nem igazán akadt dolga.
Bemutatkozott capatunkban a Baktán szereplő Bodnár János, a szerződtetéséről a két érintett klub a napokban dönthet. Szilágyi négy góllal tért haza a Szparihoz, Lakatos gólpasszal jelezte, hogy újra piros-kék mezt öltött. A mérkőzésen Pákolicz Dávid nagy kedvvel és eredményesen focizott, négy gólja mellett volt egy szép távoli emelése, ami a lécen csattant.