1-0-ra nyert a Diósgyőr
Parázshangulatú mérkőzésen egy szögletrúgás utáni szituációból szerzett győzelmet a DVTK Borsodi.
DVTK Borsodi - Nyíregyháza Spartacus 1:0 (0:0)
Liga Kupa, őszi sorozat, 3. forduló, C csoport
DVTK Borsodi Stadion, 2200 néző
Vezette: Pánczél Krisztián (Ring György, Kelemen Attila)
DVTK Borsodi:Szalma - Kállai, Elek, Ebala, Victor, (Lipusz 65.p.) Douva, Farkas, (Menyhért 90.p.) Sipeki, Peguy, (Simon 65.p.) Hegedűs, Katona.
Vezetőedző: Pajkos János.
Nyíregyháza Spartacus: Máthé - Zaleh, Cséke, Bagoly, Perényi, Vukadinovic, Minczér, Hegedűs, Cornaci, Krajncz (George 62.p.), Moldovan (Montvai 46.p.).
Klubmenedzser: Révész Attila
Gólszerző: Ebala 69.perc
Sárga lap: Cséke, Vukadinovic, Kállai, Ebala, Bagoly
Nem túl nagy iramú mérkőzésen egyik kapu előtt sem alakult ki igazán nagy gólszerzési lehetőség. Az első negyedóra után kiegyenlített játék folyt a pályán, de a támadásokat rendre megállították a védelmek. A hazai gárda egy szögletrúgás után kialakult szituációből szerezte meg a győzelmet jelentő gólt. A pályán látottak alapján sokszor érthetetlenül alakultak ki parázs viták a játékosok között. A csapatok teljesítményét az is jellemezte, hogy a hazai nézők többet foglalkoztak a nyíregyházi csapattal, mint sajátjaik buzdításával.
Liga Kupa, őszi sorozat, 3. forduló, C csoport
DVTK Borsodi Stadion, 2200 néző
Vezette: Pánczél Krisztián (Ring György, Kelemen Attila)
DVTK Borsodi:Szalma - Kállai, Elek, Ebala, Victor, (Lipusz 65.p.) Douva, Farkas, (Menyhért 90.p.) Sipeki, Peguy, (Simon 65.p.) Hegedűs, Katona.
Vezetőedző: Pajkos János.
Nyíregyháza Spartacus: Máthé - Zaleh, Cséke, Bagoly, Perényi, Vukadinovic, Minczér, Hegedűs, Cornaci, Krajncz (George 62.p.), Moldovan (Montvai 46.p.).
Klubmenedzser: Révész Attila
Gólszerző: Ebala 69.perc
Sárga lap: Cséke, Vukadinovic, Kállai, Ebala, Bagoly
Nem túl nagy iramú mérkőzésen egyik kapu előtt sem alakult ki igazán nagy gólszerzési lehetőség. Az első negyedóra után kiegyenlített játék folyt a pályán, de a támadásokat rendre megállították a védelmek. A hazai gárda egy szögletrúgás után kialakult szituációből szerezte meg a győzelmet jelentő gólt. A pályán látottak alapján sokszor érthetetlenül alakultak ki parázs viták a játékosok között. A csapatok teljesítményét az is jellemezte, hogy a hazai nézők többet foglalkoztak a nyíregyházi csapattal, mint sajátjaik buzdításával.