1-0-ra nyert a Szpari
A Nagyszalonta elleni edzőmérkőzést 1-0-ra nyerte a Nyíregyháza Spartacus.
Nyíregyháza Spartacus - Liberty Salonta 1-0 (0-0)
Előkészületi mérkőzés, Nyíregyháza, műfüves pálya, vezette: Kiss
Nyíregyháza Spartacus: Illyés – Perényi, Mboussi (Hegedűs T.), Goia, Cornaci (Tóth Gy.) – Lakatos I. (Minczér), Ambrusz (Odrobéna), Zabos, Lippai, Ramos – Apostu (Nagy D.)
Gólszerző: Zabos
Gólszerző: Zabos
Kiállítva: Ramos, Oltean
A mérkőzést a Szpari kezdte jobban, az első tíz percben több szép támadást is vezett a csapatunk. Negyed óra után a vendégek gyorsítottak, és több veszélyes akciót is vezettek, de három lehetőség közül kettőt elpuskáztak, egyet Illyés védett bravúrral. A védelmünk pontatlanul focizott, így több veszélyhelyzet is ebből alakult ki.
A második játékrészben nyolc perc után Zabos egy távoli lövésből szerzett gólt, tegyük hozzá a vendég kapus is hibázott. Ezt követően a Szpari birtokolta a labdát, de a kapu előtti lehetőségeket elrontották. Ramos és Oltean kakaskodás miatt a kiállítás sorsára jutottak.
Révész Attila: - Az első félidei teljesítményünk nem értékelhető, ennél jóval többet kellett volna futni. A második félidőben már mi birtokoltuk a labdát. Látható, hogy frissülni kell a játékosoknak. Mostantól a bajnoki rajtra készülünk.