13.30-kor nyit a pénztár -2009.09.25.-
A kanyarok szombaton is le lesznek zárva.
A főpénztár szombaton 13.30-kor nyit ki. 15.30-kor nyit a többi pénztár is.
A régi lelátó északi oldalán - ahogy a Vidi ellen is- a vendégszurkolók foglalhatnak helyet.
A déli oldalon a hazai nézők, ezúttal is ide érvényesek a nyírsulis bérletek.
A régi tribünön (A-B) kicserélték a székeket, így ezek is használhatók.
Az Ultrák az új lelátón foglalhatnak helyet.