13.30-kor nyit a pénztár -2009.09.25.-

A kanyarok szombaton is le lesznek zárva.

A főpénztár szombaton 13.30-kor nyit ki. 15.30-kor nyit a többi pénztár is.

 

A régi lelátó északi oldalán - ahogy a Vidi ellen is- a vendégszurkolók foglalhatnak helyet.

A déli oldalon a hazai nézők, ezúttal is ide érvényesek a nyírsulis bérletek.

A régi tribünön (A-B) kicserélték a székeket, így ezek is használhatók.

Az Ultrák az új lelátón foglalhatnak helyet.