2-1-re nyert a Debrecen

Liga Kupa mérkőzésen 2-1-re nyert a DVSC a Szpari ellen. Ismét gólt kaptunk a meccs elején.
DVSC-TEVA – Nyíregyháza Spartacus 2-1 (2-0)
Liga Kupa, tavaszi sorozat, csoportkör, 2.forduló
Debrecen, 400 néző, vezette: Szabó Zs. (Kispál, Tompos)
DVSC-TEVA: Csernyánszki – Bernáth, Mészáros, Takács, Szatmári – Dombi, Kiss, Demjén, Rezes (Czvitkovics 34.) – Szilágyi P. (Kouemaha 62.), Rudolf (Sztojkov 84.)
Nyíregyháza Spartacus: Pavicic – Perényi, Zaleh, Sipos (Cséke 29.p.), Cornaci – Miskolczi (Zabos a szünetben, George 70.p.), Vukadinovics, Minczér, Szilágyi N. – Apostu, Montvai
Gól: Takács (8.p., 11-esből), Czvitkovics (35.p.), Apostu (47.)
Sárga lap: Szilágyi N. (58.), Bernáth (81.), Takács (90.), Cséke (91.)

Az első tíz percben ismét könnyen zavart támadt a védelmünkben, ezt Dombi használta ki, aki betört a tizenhatoson belülre, ahol szabálytalankodott vele szemben Sipos. A büntetőt Takács biztosan értékesítette. A 35. percben az éppen pályára lépő Czvitkovics a kapufáról kipattanó labdát fejelte a hálóba. A félidőben végig mezőnyfölényben játszott a debreceni együttes.
A második játékrészben egy gyors jobb oldali támadás végén szereztük a gólt. Vukadinovic indította Montvait a jobb oldali vonal mellett, Montvai a hosszú labdát védőjét megelőzve a tizenhatos vonalánál érte el, az alapvonalnál befelé indult, majd vissza játszott a tizenhatosnál érkező Dejannak. A középpályásunk rosszul sikerült lövését az ötösnél érkező Apostu továbbította a hálóba.
Ezt követően sokáig egyik kapu sem forgott veszélyben. A hajrában a hazaiak ismét veszélyes akciókat vezettek, de nem szereztek újabb gólt.
A mérkőzés során Sipos Tamásnak a combizma, Zabos Attilának egy ütközés miatt a térde sérült meg.