A bajnoki mérkőzésen történt rendbontásról

A szombati mérkőzésen a vendégszektorban történt rendbontás miatt szükségessé vált gyors beavatkozásáért köszönetünket fejezzük ki.

Karakó Ferenc a Nyíregyháza Spartacus FC ügyvezető igazgatója a szpari.hu honlapon keresztül is köszönetét fejezi ki a szombati bajnoki mérkőzésen közreműködő biztonsági szervezetnek és a rendőrségnek, amiért gyors és szakszerű beavatkozásukkal megakadályozták a mérkőzés első félidejében a vendégszektorban kialakuló rendbontást.

A klubvezetése azt is örömmel nyugtázta, hogy a hazai szurkolók nem reagáltak a rendbontás alatt történt provokációkra.