A csapategység fog dönteni!
Bagoly Gabi szerint a szombati mérkőzésen, amelyen a győzelemmel kivívhatjuk a bajnoki címet is, a csapategység fog dönteni a javunkra.
- Te vagy a csapatkapitány, mondhatni a hangulatfelelős is, milyen a légkör most az öltözőben, az edzéseken?
- Ezt még soha se halottam, hogy én lennék a hangulatfelelős, ez jó- nevet nagyot Bagoly Gabi- Komolyra fordítva a szót, jó a hangulat, elszántan készülünk a mérkőzésre.
- Mindenki győzelmet vár tőletek, de mi kell ehhez a győzelemhez? A bajnoki címet már Makón megszerezhettük volna, ha nyerünk, akkor mi hiányzott?
- Makón, miután megtudtuk a Fradi eredményét, kicsit hurrá hangulat lett úrrá a csapaton. Fejben már elkönyveltük a saját győzelmünket. Szombaton a Vecsés ellen a csapategység lesz a sorsdöntő, hogy az első perctől a kilencvenedikig mindenki hajtson a győzelemért, a bajnoki címért, a csapatért, a szurkolóinkért és persze magáért is.
- A pályafutásod során sok sikert átélhettél, mennyire tartod fontosnak a szombati találkozót?
- Ez lesz a „leg” meccs, a legfontosabb kilencven perc a pályafutásom során. Hazai környezetben egy ekkora sikert elérni az óriási dolog.
- Ezek szerint jól döntöttél amikor januárban haza jöttél?
- Igen, nagyon jól döntöttem. Tudom, hogy barátomnak Gyulának, hosszú évek óta az az álma, hogy ilyen nagy sikerben legyen része a Szparinak, a játékosoknak, a nézőinknek és megszerezzük a bajnoki címet. Most ez egy karnyújtásnyira van, és én is részese lehetek. Mi is érezzük azt a figyelmet, amit most kapunk, amivel megtisztelnek minket a nyíregyházi emberek. Mindent megteszünk azért, hogy szombaton együtt örülhessünk!
- Ezt még soha se halottam, hogy én lennék a hangulatfelelős, ez jó- nevet nagyot Bagoly Gabi- Komolyra fordítva a szót, jó a hangulat, elszántan készülünk a mérkőzésre.
- Mindenki győzelmet vár tőletek, de mi kell ehhez a győzelemhez? A bajnoki címet már Makón megszerezhettük volna, ha nyerünk, akkor mi hiányzott?
- Makón, miután megtudtuk a Fradi eredményét, kicsit hurrá hangulat lett úrrá a csapaton. Fejben már elkönyveltük a saját győzelmünket. Szombaton a Vecsés ellen a csapategység lesz a sorsdöntő, hogy az első perctől a kilencvenedikig mindenki hajtson a győzelemért, a bajnoki címért, a csapatért, a szurkolóinkért és persze magáért is.
- A pályafutásod során sok sikert átélhettél, mennyire tartod fontosnak a szombati találkozót?
- Ez lesz a „leg” meccs, a legfontosabb kilencven perc a pályafutásom során. Hazai környezetben egy ekkora sikert elérni az óriási dolog.
- Ezek szerint jól döntöttél amikor januárban haza jöttél?
- Igen, nagyon jól döntöttem. Tudom, hogy barátomnak Gyulának, hosszú évek óta az az álma, hogy ilyen nagy sikerben legyen része a Szparinak, a játékosoknak, a nézőinknek és megszerezzük a bajnoki címet. Most ez egy karnyújtásnyira van, és én is részese lehetek. Mi is érezzük azt a figyelmet, amit most kapunk, amivel megtisztelnek minket a nyíregyházi emberek. Mindent megteszünk azért, hogy szombaton együtt örülhessünk!