A csoportelsőségért küzdünk

A Nyíregyháza Spartacus szerdán Liga Kupa mérkőzésen a DVSC-TEVA csapatát fogadja.
Liga Kupa, őszi sorozat, csoportkör, 6. forduló
(Október 10., szerda, 15.00)
Nyíregyháza Spartacus – DVSC-TEVA
Helyszín: Nyíregyháza, Városi Stadion
Vezeti: Szabó Zsolt (Kispál Róbert, Agócs János)

A Nyíregyháza Spartacus szerdán Liga Kupa mérkőzésen a DVSC-TEVA csapatát fogadja. A két gárda legutóbbi szeptemberi bajnoki találkozóján döntetlenre végzett.
Ez az eredmény szerdán a Szparinak a Liga Kupában a legjobb nyolc közé jutást jelenti. Természetesen a győzelem is. A Szparinak kilenc, a DVSC-nek nyolc, a DVTK-nak hét, a Vasasnak négy pontja van. A Vasas már biztos kieső. A DVSC-nek ellenben nem jó a döntetlen, mert ha nyer a DVTK, akkor a debreceniek kiesnek.
Vereség esetén csak akkor juthatunk tovább ha nem nyer a DVTK.

- A debreceniek biztos mindent megtesznek azért, hogy továbbjussanak a csoportból, mert az eddigi szereplésük nem úgy sikerült, ahogy szerették volna. Azt, rajtunk kívül, senki nem gondolta, hogy az utolsó forduló előtt a Szpari vezeti ezt a csoportot. Mindent meg fogunk tenni azért, hogy hazai pályán a vendégeket legyőzzük, és a vezető helyünket megtartsuk. A mérkőzésre a legjobb csapatunkkal fogunk kiállni, és a tőlünk várt harcossággal, küzdőszellemmel fogunk focizni. Reméljük -mint a ZTE elleni mérkőzésen legutóbb-, most is nagyban segítségünkre lesz a szurkolótáborunk- nyilatkozta Révész Attila.