A DVTK Borsodi a 91. percben nyert
Az NB III-as csapatunk a 91. percben kapott góllal szenvedett vereséget a DVTK Borsodi csapatától.
Nyíregyháza Spartacus – DVTK Borsodi 0–1 (0–0)
NB III. Tisza csoport, 7. forduló
Nyíregyháza, 300 néző, v.: Kövér
Nyíregyháza Spartacus: Máthé – Kató, Markos, Sipos, Charles, Oláh D. (Kántor), Bakos (Perényi), Jeddi, Lovas (Anderka), Moldovan, Sava
Edző: Balogh Zoltán
DVTK Borsodi: Dénes – Menyhért, Vámosi, Lakatos, Bokros, Huszák, Leo, Navarrete, Németh D. (Kovács Á.), Kanga, Pelé (Roger)
Edző: Földesi Károly.
Gól: Kanga (91.p.)
Jók: Markos, Sava, Sipos
Balogh Zoltán:
- A csoport egyik legjobb csapatától szenvedtünk vereséget, gratulálok a vendégeknek a győzelemhez. Balszerencsésnek tartom, hogy a 91. percben szerzett DVTK gól miatt nem tudtuk az egy pontot itthon tartani. Ebben közre játszott, hogy csapatunkban sokan betegség után először játszottak, és a meccs közben kondicionális gondok miatt kénytelen voltam mind a három cserét kihasználni. Emiatt az utolsó negyedórát már tíz emberrel fociztuk végig, mert sajnos Sipos Tamás is meghúzódott a meccsen.
NB III. Tisza csoport, 7. forduló
Nyíregyháza, 300 néző, v.: Kövér
Nyíregyháza Spartacus: Máthé – Kató, Markos, Sipos, Charles, Oláh D. (Kántor), Bakos (Perényi), Jeddi, Lovas (Anderka), Moldovan, Sava
Edző: Balogh Zoltán
DVTK Borsodi: Dénes – Menyhért, Vámosi, Lakatos, Bokros, Huszák, Leo, Navarrete, Németh D. (Kovács Á.), Kanga, Pelé (Roger)
Edző: Földesi Károly.
Gól: Kanga (91.p.)
Jók: Markos, Sava, Sipos
Balogh Zoltán:
- A csoport egyik legjobb csapatától szenvedtünk vereséget, gratulálok a vendégeknek a győzelemhez. Balszerencsésnek tartom, hogy a 91. percben szerzett DVTK gól miatt nem tudtuk az egy pontot itthon tartani. Ebben közre játszott, hogy csapatunkban sokan betegség után először játszottak, és a meccs közben kondicionális gondok miatt kénytelen voltam mind a három cserét kihasználni. Emiatt az utolsó negyedórát már tíz emberrel fociztuk végig, mert sajnos Sipos Tamás is meghúzódott a meccsen.