A fegyelmi is döntetlen
A Szpari - DVTK mérkőzés ügyében a fegyelmi tárgyaláson is "döntetlen" eredmény született.
- Nyíregyháza - Spartacus - szpari.hu
Az MLSZ közleménye
Az MLSZ Fegyelmi Bizottsága a Nyíregyháza - Diósgyőr mérkőzésen történt rendezési hiányosságok és szurkolói rendzavarások miatt a Nyíregyházát - mint visszaesőt - arra kötelezte, hogy következő hazai bajnoki mérkőzésén tíz fővel növelje a rendezői létszámot, fogadjon szövetségi ellenőrt és viselje az eljárás költségeit. A Diósgyőrt - ugyancsak, mint visszaesőt - arra kötelezte, hogy a soron következő idegenbeli bajnoki meccsére biztosítson tíz rendezőt, akik a rendező klubbal együttműködve közreműködnek a vendégszektornál a rend fenntartásában. A bizottság elrendelte azt is, hogy ezen az idegenbeli mérkőzésen szövetségi ellenőrt fogadjon és állja az eljárás költségeit.