A fehérek nyertek

Egymás elleni játékkal zárult a heti program. A fehérek 7-0-ra nyertek.
Fehérek - Zöldek 7-0 (3-0)

Fehérek: Lazareanu - Lakatos I., Mboussi, Goia, Úr - Miskolczi, Hegedüs, Éles - Bogdanovics - Stojkov, Dosso
Zöldek: Gazsi (Vasas) - Bakos, Nánási, Ambrusz, Oláh - Nagy R., Odrobéna, Minczér - Szilágyi - Batizi-Pócsi, Fekete
Gólszerzők: Dosso 2, Bogdanovics, Miskolczi, Stojkov, Mboussi

A mérkőzést az esőzés miatt a műfüvespályán kellett játszani hat órától.
Az első gólt Dosso szerezte Bogdanovics szép indításából. A második gól előtti akció is Bogdanovic labdájából indult, Élest ugratta ki, aki a másik oldalon érkező Stojkov elé tálalt, Aco bepasszolta a kapuba. A harmadik gólt szabadrúgásból szerezte Miskolczi. Bogdanovics a gólpasszok után gólt is szerzett. Majd Stojjkov ugrott ki jól, és Dossohoz passzolt, aki közelről a kapuba helyezte a labdát.   Utána ismét Bogdanovics ugrott ki és szerzett gólt. Mboussi egy pontrúgás után fejelte a kapuba.

Illyés, Zabos és Cornaci sérülés miatt hiányzott, Perényi igazoltan volt távol.