A fehérváriak elutaztak -2010.01.14.-

Egy újonnan érkező védőt is tesztelnek.

Szerdán a műfüves pályán gyakorolt a csapat, ma a Filo Csarnokban lesz edzés.

A létszám négy fővel csökkent, a fehérvári labdarúgók visszautaztak a Dunántúlra. A szakvezetés úgy látja, hogy most olyan játékosok igazolására van szükség, akik azonnali segítséget jelentenek a kezdő együttesben, a tehetséges fiatalok kevés lehetőséghez juthatnának.

Közben egy újabb védőt is tesztelnek Petar Stanisic szerb belső védő, legutóbb az azeri elsőosztályban szerepelt.