A fiatalok ",,kölcsönben" folytatják -2010.07.15.-

Farkas Sényőn, Markos Kemecsén folytatja.

Mint azt korábban írtuk, az NB-III-as keret tagjait kölcsönbe adja a Szpari.

Már lezáródott Farka és Markos átigazolása.

Farkas Márton Sényőn folytatja kölcsönjátékosként pályafutását. A nyírtéti középpályás a szomszédos Sényő csapatából került a klubunkhoz.

Markos János Kemecsén folytatja a pályafutását. Kemecsén focizó két játékosunk Lakatos László és Matejkó Roland kölcsönadási szerződését is meghosszabbította a két klub. A két szomszédos város egyesülete további együttműködésben is megegyezett. Ennek keretében a Spartacus – ha szükség lesz rá- edzésekre igénybe veheti a kemecsei focipályát is.

Bodó és Csáki sorsa is hamarosan eldőlhet, őket Tiszalökre invitálják.