A Gyirmót jutott tovább
A 49 percen át tíz emberrel játszó Szpari 1-0-ra győzött a Gyirmót ellen, de ez kevés volt a továbbjutáshoz a Magyar Kupában.
Labdarúgó Magyar Kupa, 5. forduló, visszavágó
Nyíregyháza Spartacus – Gyirmót SE 1–0 (0–0)
Továbbjutott: a Gyirmót 2-1-es összesítéssel.
Nyíregyháza, Városi Stadion, 500 néző. Vezette: Fábián M. (Ortó, Márkus)
Nyíregyháza Spartacus: Lazareanu – Miskolczi, Bagoly, Cornaci – Minczér, Vukadinovics, Lippai (Szilágyi, 15.), Sava (Krajncz, 77.), Zabos – George, Montvai (Hegedűs T., 69.).
Klubmenedzser: Révész Attila
Gyirmót SE: Molnár L. – Varga G. (Pápai P., 63.), Kozmér, Radics, Szabó Cs. – Horváth R., Földes, Szabó Zs., Pék – Oross (Burányi, 71.), Nagy L. (Tóth N., 87.).
Vezetőedző: Hannich Péter
Gólszerző: Zabos (1–0) az 59. percben
Kiállítva: Szilágyi a 41. percben.
Nyíregyháza Spartacus – Gyirmót SE 1–0 (0–0)
Továbbjutott: a Gyirmót 2-1-es összesítéssel.
Nyíregyháza, Városi Stadion, 500 néző. Vezette: Fábián M. (Ortó, Márkus)
Nyíregyháza Spartacus: Lazareanu – Miskolczi, Bagoly, Cornaci – Minczér, Vukadinovics, Lippai (Szilágyi, 15.), Sava (Krajncz, 77.), Zabos – George, Montvai (Hegedűs T., 69.).
Klubmenedzser: Révész Attila
Gyirmót SE: Molnár L. – Varga G. (Pápai P., 63.), Kozmér, Radics, Szabó Cs. – Horváth R., Földes, Szabó Zs., Pék – Oross (Burányi, 71.), Nagy L. (Tóth N., 87.).
Vezetőedző: Hannich Péter
Gólszerző: Zabos (1–0) az 59. percben
Kiállítva: Szilágyi a 41. percben.