A hazai nézőknek ingyenes -2009.11.17.-
A szombati bajnoki mérkőzést a hazai nézők ingyenesen tekinthetik meg, a rendezési költségeket a csapat állja.
A szombati
Nyíregyháza Spartacus- ZTE
bajnoki mérkőzés megtekintése a hazai nézők számára ingyenes. A Soproni Liga 15. fordulójában megrendezésre kerülő találkozó 16 órakor kezdődik.
A Nyíregyháza Spartacus FC vezetése azért döntött így, mert az utóbbi öt hazai bajnoki mérkőzésen a csapat nem tudta a jegyeket megvásárló szurkolóink jogos elvárásait teljesíteni.
A klub vezetése az eddigi rossz teljesítmény büntetéseként, a rendezés költségeit a csapat béréből fedezi.
Kérjük szurkolóinkat, hogy az utolsó hazai bajnoki mérkőzésen minél többen segítsék szurkolásukkal csapatunkat a győzelemhez. A ZTE elleni siker nagyon fontos, hogy a tabellán ne szakadjon le riválisaitól az együttesünk.
A klub vezetésének célja továbbra is a hosszú távú élvonalbeli szereplés. A téli időszakban a vezetők mindent megtesznek azért, hogy a játékoskeretet megerősítsék a sikeres tavaszi szereplés érdekében.