A hazai nézőknek ingyenes -2009.11.17.-

A szombati bajnoki mérkőzést a hazai nézők ingyenesen tekinthetik meg, a rendezési költségeket a csapat állja.

A szombati

Nyíregyháza Spartacus- ZTE

bajnoki mérkőzés megtekintése a hazai nézők számára ingyenes. A Soproni Liga 15. fordulójában megrendezésre kerülő találkozó 16 órakor kezdődik.

 

A Nyíregyháza Spartacus FC vezetése azért döntött így, mert az utóbbi öt hazai bajnoki mérkőzésen a csapat nem tudta a jegyeket megvásárló szurkolóink jogos elvárásait teljesíteni.

A klub vezetése az eddigi rossz teljesítmény büntetéseként, a rendezés költségeit a csapat béréből fedezi.

 

Kérjük szurkolóinkat, hogy az utolsó hazai bajnoki mérkőzésen minél többen segítsék szurkolásukkal csapatunkat a győzelemhez. A ZTE elleni siker nagyon fontos, hogy a tabellán ne szakadjon le riválisaitól az együttesünk.

 

A klub vezetésének célja továbbra is a hosszú távú élvonalbeli szereplés. A téli időszakban a vezetők mindent megtesznek azért, hogy a játékoskeretet megerősítsék a sikeres tavaszi szereplés érdekében.