A holnap szereplők edzettek

Ma délelőtt tizennégyen edzettek, a többiek délután Fehérgyarmaton szerepelnek.
Ma délelőtt a mezőnyjátékosok közül Bogdanovic, Csoszics, Dosso, Goia, Mboussi, Minczér, Miskolczi, Perényi, Stojkov és Zabos érkezett edzésre. Cornaci is csatlakozott hozzájuk, de Cladio tavaszi ssérülése miatt, még nem kaphat a héten meccs terhelést.
A kapusok közül Lazaraenu, Illyés és Vasas tartott a többiekkel. Illyés sem szerepelhet még ezen a héten mérkőzésen, mivel múlt pénteken edzés közben ütközött.

A keret többi játékosa pihenőt kapott déelőtt, ők délután Fehérgyarmaton lépnek majd pályára. A mérkőzés 18 órakor kezdődik. Holnap Kassán szerepel a Szpari, az FC Kosice második csapatával találkozunk.

Változás történt a szombati programban. A DVSC ellen 17 órától, Debrecenben a DEAC pályán játszunk.