A Hungária körúton kezdjük a szezont

A 2009-2010-es bajnoki év első hivatalos mérkőzését a fővárosban a Hungária körúton játsszuk, az MTK-val először találkozunk a Liga Kupában.

MTK – Nyíregyháza Spartacus

Liga Kupa, A csoport, 1. forduló

2009. július 22. szerda, 17.00

Budapest, Hidegkúti Nándor Stadion

Vezeti: Németh Ádám, asszisztensek: Demeter János, Márkus Tamás

 

 

Szentes Lázár - Nagyon fontos, hogy a fiatal játékosok és azok akik a bajnoki meccseken kevesebb lehetőséget kapnak játszhatnak a Liga Kupa meccseken. Ezért hasznosnak tartom ezt a sorozatot. Természetesen az eredményességet nagyon befolyásolja, hogy milyen összeállításban kezd a két csapat. Mi most egy vegyes csapattal lépünk pályára. Azt is figyelembe kell venni, hogy pénteken már bajnoki mérkőzést játszunk.

 

A Nyíregyháza Spartacus Bodnár Lászlónak kikérte a három mérkőzésre szóló igazolást a Szparihoz, ezzel "próbajátékosként" pályára léphet. A nyírségi indíttatású válogatott labdarúgó a fővárosban várhatóan pályára is lép, mert szeretne játékban maradni, míg sorsa a nem rendeződik.

Szintén próbajátékosként kerülhet a csapatba Müller Zsolt. A szintén Nyíregyházáról induló focista legutóbb Győrben a DAC együttesében szerepelt. Ő is szerepet kaphat az MTK ellen.