A két brazil játékos elutazott
Leandro és Leonardo ma délelőtt haza utaztak.
A Liga Kupa mérkőzésen bemutatkozó két brazil játékosnak Lonardonak és Leandronak nem ajánlott szerződést a Nyíregyháza spartacus FC. A két játékos elutazott.