A KTE érkezik
Szerdán 19 órától a Kecskeméti TE csapatával játszunk Liga Kupa mérkőzést.
Nyíregyháza Spartacus – Kecskeméti TE-ERECO
Liga Kupa, A csoport, 2. forduló
Július 29. szerda, 19.00
Nyíregyháza, Városi Stadion
Vezeti: Varga László, asszisztensek: Ortó Gyula, Pápai Zoltán
Hazai mérkőzéssel folytatódik a Liga Kupa sorozat. A kecskeméti együttes érkezik Nyíregyházára. A KTE a múlt héten a Fradit fogadta, és a kecskeméti fiatalok 3-0-s vereséget szenvedtek.
A KTE csapatával eddig még nem találkoztunk Liga Kupa mérkőzésen. A tavalyi bajnoki szezonban egyik találkozón sem bírt egymással a két gárda. Kecskeméten 1-1 lett a vége, itthon 3-3-ra végződött a találkozó.
A vendégek játékoskerete nem sokat változott, a védelemben Koller, a középpályára Perak, a csatár szekcióba Veszelics érkezett a lilákhoz.
Tomislav Sivic a Fradi ellen a fiataloknak is játéklehetőséget biztosított a Liga Kupa találkozón.
A mérkőzésre a belépők 500 forintba kerülnek, a Sóstó úton és a főbejáratnál egy-egy pénztár lesz nyitva.