A KTE érkezik

Szerdán 19 órától a Kecskeméti TE csapatával játszunk Liga Kupa mérkőzést.

Nyíregyháza Spartacus – Kecskeméti TE-ERECO

Liga Kupa, A csoport, 2. forduló

Július 29. szerda, 19.00

Nyíregyháza, Városi Stadion

Vezeti: Varga László, asszisztensek: Ortó Gyula, Pápai Zoltán

 

Hazai mérkőzéssel folytatódik a Liga Kupa sorozat. A kecskeméti együttes érkezik Nyíregyházára. A KTE a múlt héten a Fradit fogadta, és a kecskeméti fiatalok 3-0-s vereséget szenvedtek.

A KTE csapatával eddig még nem találkoztunk Liga Kupa mérkőzésen. A tavalyi bajnoki szezonban egyik találkozón sem bírt egymással a két gárda. Kecskeméten 1-1 lett a vége, itthon 3-3-ra végződött a találkozó.

A vendégek játékoskerete nem sokat változott, a védelemben Koller, a középpályára Perak, a csatár szekcióba Veszelics érkezett a lilákhoz.

Tomislav Sivic a Fradi ellen a fiataloknak is játéklehetőséget biztosított a Liga Kupa találkozón.

A mérkőzésre a belépők 500 forintba kerülnek, a Sóstó úton és a főbejáratnál egy-egy pénztár lesz nyitva.