A kupa meccsre készül a Szpari -2010.09.21.-

A ma délelőtti edzésen a Magyar Kupa mérkőzésre készült a csapatunk.

Brekk János ma délelőtt a Tiszavasvári úton vezényelt edzést a csapatnak. Elsősorban a holnapi kupa meccsre való felkészülés jegyében telt a gyakorlás. Azt már eldöntötte Brekk János, hogy azoknak biztosít lehetőséget szerdán, akik kevesebbet szerepeltek eddig. Varga Krisztián már teljes értékű edzés munkát végez, így ő is szerepet kaphat holnap. Bemutatkozhat tét mérkőzésen Pujante Adrian is. Fekete Ádám is felgyógyult, de ő még nem végzett teljes értékű munkát. Nánási Balázs is felépült az orrsérüléséből, de kisebb húzódással bajlódik. Két játékosunk Sarus és Ráti továbbra is sérült.

 

A héten hiányzott az edzésekről Andorka Péter, aki a szombati meccsen sérült meg. A combsérülést fővárosban kivizsgálták, és ott kezelik. Várhatóan a hétvégén vagy a jövő héten lesz harcra kész állapotban.