A Kupában a legjobb 32-be jutott a Szpari

Bőcs KSC - Nyíregyháza Spartacus 0-2 (0-1)
Bőcs, 400 néző. V.: Oláh
Magyar Kupa, 3. forduló a legjobb 32 közé jutásért, egy mérkőzés
Továbbjutó: Nyíregyháza Spartacus

Bőcs KSC: Matkó - Almási, Czipó, Martis, Vass - Szakszon, Irhás (Siróczki, 50.), Jeney, Kóka (Török, 70.) - Urbin, Varga (Gaál, 56.). Vezetőedző: Tóth László

Nyíregyháza: Erdélyi - Perényi, Ambrusz (Szilágyi, 53.), Cséke, Cornaci - Vukadinovics, Minczér, Hegedűs, Miskolczi (Kranjcz, 75.) - Menougong (Montvai, 72.), Moldovan. Klubmenedzser: Révész Attila.
Gólszerző: Menougong (10. p.), Vukadinovics (51.p.)

A Szpari a mérkőzés elején megszerezte a vezetést, és irányította játékot. A zuhogó eső és a mélytalaj nehezítette az összjátékot. A Szpari az első félidőben is több ígéretes támadást vezetett, míg a hazaiak pontrúgásokból és nagy bedobásokból próbáltak helyzeteket teremteni, de ezeket semlegesítették a védőink.
A második játékrészben, ahogy telt az idő egyre inkább fölénybe került a csapatunk, mind játékban mind fizikálisan felülmúlták a bőcsieket. Volt több lehetőség is, de nem sikerült újabb gólt szerezni.
Megérdemelt továbbjutás, sorsolás csütörtök délelőtt lesz.

A negyedik forduló hivatalos játéknapja szeptember 29-e. A legjobb tizenhat közé jutásért mérkőzünk, ebbe a körbe kapcsolódnak be a nemzetközi kupákban szerepelt magyar csapatok. A továbbjutás egy mérkőzésen dől el. A negyedik fordulóban a versenykiírás szerint az NB-I-es csapatok még nem kerülhetnek szembe egymással, így az alacsonyabb osztályú csapat pályáján játszunk, és győzni kell a tizenhatba jutásért.