A Liga Kupában: REAC és Honvéd

Az MLSZ-ben összeállították a liga kupa tavaszi sorozatának csoportjait. A Szpari maradt a C- csoportban a DVSC-vel, idekerült a Honvéd és a REAC.
Az MLSZ székházában ma kisorsolták a Ligakupa tavaszi idényének csoportbeosztásait.
Az első három fordulót még december elején lejátsszák a csapatok. Így az idén még egyszer játszunk a Honvéddal, a DVSC-vel és a REAC-cal.
Játéknapok: December 1. szombat, 5. szerda, 8. szombat, február 16. szombat, február 20. szombat, február 27. szerda. Az utolsó mérkőzés május 31-én lesz Angyalföldön.
A Soproni Liga tavaszi idénye február 23-án szombaton kezdődik, amikor Győrbe utazunk. Március 1-én a Tatabányát fogadjuk hazai pályán és minden jel szerint az első villanyfényes bajnoki mérkőzést láthatjuk majd akkor a nyíregyházi Városi Stadionban.

A-csoport: Sopron, Győr, Tatabánya, ZTE

B-csoport: Siófok, Fehérvár, Kaposvár, Paks

C-csoport: REAC, DVSC, Nyíregyháza Spartacus, Honvéd

D-csoport: DVTK, MTK, Újpest, Vasas