A Loki lesz a vendég
Holnap 13.00-kor Liga Kupa-mérkőzésen fogadja a Nyíregyháza Spartacus csapata a DVSC-TEVA együttesét. A találkozóra a Városi Stadion műfüves pályáján kerül sor, ami a ma reggelre lehullott nagyobb mennyiségű hó ellenére kifogástalan állapotban van. (Köszönhető a pályamunkások erőfeszítésének, akik a kora reggeli óráktól kezdve takarították le a kb. 10 centiméteres hótakarót.) Ennek ékes bizonyítéka, hogy a ma 14 órakor kezdődő tréninget is ezen a pályán vezényelte le a szakvezetés.
Az edzés előtt Szabó Andrást faggattuk a holnapi mérkőzésről, a várható kezdőcsapatról:
„Egy nagyon erős csapat lesz az ellenfelünk holnap. Hazai pályán mindenféleképpen igyekszünk közönségszórakoztatóan, és eredményesen futballozni. Aki kilátogat holnap délután a meccsünkre, azt reméljük a hideg idő ellenére is sikerül jó kedvre derítenünk.Mivel már vége van a Soproni Ligának, így a legerősebb összeállításban futunk ki holnap a műfűre. Minden bizonnyal a következő összeállításban lépünk pályára: Illyés – Perényi, Odrobéna, Goia, Cornaci – Miskolczi, Hegedüs, Ramos, Lippai – Sztojkov, Apostu. A kispadon pedig előreláthatólag Tóth Norbert, Dosso, Szilágyi, Nánási, Bakos és Simon fog helyet foglalni.
Sérültjeink sajnos még vannak, ám jó hír, hogy egyre közelebb kerülnek a teljes gyógyuláshoz. Minczér Tibi a műtétje után elkezdhette a különmunkát. A lábujjtörésből remek ütemben gyógyuló Zabos Attilával együtt jelenleg konditermi edzéseket végeznek. Mboussi fizioterápiás kezelésre jár, Fekete Ádám pedig a váci Liga Kupa-mérkőzésen szenvedett combizomhajlító szakadást."