A Lugasban vacsorázott a Szpari -2010.09.30.-
A Lugas Szálloda vezetőinek meghívására, szerdán este a kertvárosi éteremben vacsorázott a csapat.
A Nyíregyháza Spartacus FC csapata szerdán este a Luga Szálloda éttermébe volt hivatalos. A hotel vezetői hívták meg a labdarúgókat vacsorára. Ezt követően a játékosok a bowling pályán versenyeztek. A jó hangulatú este után a csapat vezetői és a szálloda üzemeltetői abban egyeztek meg, hogy máskor is sor kerül majd hasonló meghívásra.