A második meccs Záhonyban lesz

A Szpari vasárnap Nagykállóban, jövő szombaton Záhonyban játszik előkészületi meccset, jövő héten napi két edzése lesz a csapatnak.
Mint azt megírtuk vasárnap 18 órától játssza az idény első meccsét a Szpari. Jótékonysági mérkőzésen Nagykálló ellen a szomszédos város pályáján láthatjuk a csapatot.
Jövő szombaton ismét idegenben szerepelünk – a stadion füves pályáján idény előtti felújítást végzik-, akkor Záhonyba utazik a csapat. 16 órakor kezdődik a találkozó.

Hét közben mindennap kétszer edzenek a játékosok délelőtt fél tíztől a stadion műfüves pályáján, délután fél hattól a Tiszavasvári úti sporttelepen.
Előkészületi mérkőzések: Július 1., vasárnap, 18.00 Nagykálló VSE – Nyíregyháza Spartacus Július 7., szombat, 16.00 Záhony – Nyíregyháza Spartacus