A megszakadt sorozatról
Gálhidi György a jászberényi meccs értékelését így kezdte: Szomorú vagyok, hogy megszakadt a majd egy évig tartó veretlenségi sorozatunk.
- Ezen a meccsen is jól kezdtünk, de kimaradtak a lehetőségeink. Amikor végre betaláltunk, azután meg hagytuk felállni az ellenfelet, de azt is mondhatnám, hogy felsegítettük őket. Persze minden sorozat megszakad egyszer, és gyakori az, is hogy pont olyankor amikor a legkevésbé számítunk rá.
Ezúttal nem tudtuk a széleken megbontani a védelmet, pedig a jászberényi játékosok leginkább a kapu elé beadott labdákkal sebezhetők. Nagyon régen nem kaptunk három gólt, ebben a bajnokságban egyszer sem. Ez azt jelzi, hogy kicsit lebecsülte a csapat az ellenfelet. A meccs előtt ennek megakadályozására hangsúlyosabban kellett volna figyelmeztetnem a fiúkat.
Jól látható, hogy a középpályán változtatnunk kell a játékunkon. Többségében támadószellemű középpályásaink az ellenfél akcióinak szűrésében kevésbé hatékonyak. Amikor egész meccsen a kapuja elé tudjuk szorítani az ellenfelet, akkor ez nem jelent gondot. Amikor ez nem sikerül, akkor akadozik a játékunk- nyilatkozta Gálhidi György.
Ezúttal nem tudtuk a széleken megbontani a védelmet, pedig a jászberényi játékosok leginkább a kapu elé beadott labdákkal sebezhetők. Nagyon régen nem kaptunk három gólt, ebben a bajnokságban egyszer sem. Ez azt jelzi, hogy kicsit lebecsülte a csapat az ellenfelet. A meccs előtt ennek megakadályozására hangsúlyosabban kellett volna figyelmeztetnem a fiúkat.
Jól látható, hogy a középpályán változtatnunk kell a játékunkon. Többségében támadószellemű középpályásaink az ellenfél akcióinak szűrésében kevésbé hatékonyak. Amikor egész meccsen a kapuja elé tudjuk szorítani az ellenfelet, akkor ez nem jelent gondot. Amikor ez nem sikerül, akkor akadozik a játékunk- nyilatkozta Gálhidi György.